Reklamné predmety
                                       
Reset filtra

Kategórie:

Značka:

 

DomovNastavenie partnerskej stránky

Vytvorenie stránky

Stránku fyzicky vytvárame my. Stačí len vymyslieť názov subdomény a vyplniť formulár s objednávkou. Subdoména v tomto prípade označuje doménu 2.stupňa. Výsledný tvar adresy Vašej stánky bude:

https://niečo.e-present.eu

To niečo v adrese si samozrejme volíte vy a môže to byť napríklad názov vašej firmy. 

Administrácia vytvorenej stránky.

Do administrácie stránky sa dostanete jednoduchým prihlásením do eShopu na adrese www.sparks.sk . Po kliknutí na položku „Môj účet“ sa zobrazí menu v ktorom nájdete tri pod-menu pre úpravu vašej partnerskej stránky.

1) Úprava povoleného obsahu partnerskej stránky.

Tu si nastavíte rozsah tovaru a značiek zobrazených na vašej partnerskej stránke. Môžete sa tiež rozhodnúť či na úvodnej stránke budeme zobrazovať akcie, novinky, vypredaj a odporúčané tovary.

Prejsť do nastavenia.

2) Úprava obsahu partnerskej  stránky.

Slúži pre obsahové naplnenie statických stránok, teda stránok zameraných na popis činnosti vašej firmy, ponuky alebo vaše kontaktné informácie.

Prejsť do nastavenia.

3) Úprava dizajnu partnerskej stránky.

V tejto časti dodávate Vašej stránke jedinečný vzhľad. Je iba na vašej fantázii aký obrázok si zvolíte pre pozadie stránky, kde a ako umiestnite logo firmy. Nebojte sa experimentovať. Máte nekonečne veľa možností a pokusov.

Prejsť do nastavenia.

Tip: ak budete do pozadia stránky nahrávať vlastný obrázok, jeho okraje ukončite z každej strany  farbou, ktorú si zároveň  nastavíte aj do pozadia stránky kódom (napríklad #FFFCCC). Takto ostanú okraje vášho obrázka neviditeľné.

Veríme, že s nastavením Vašej partnerskej stránky nebudete mať žiaden problém. Ak by ste však predsa len mali nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Copyright 2011 - 2024 © Sparks.sk